fanatic.clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


fanatic clan cod1.1
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie Sylwus [declined]

Go down 
+6
ehur
wodzu
inloveee
kavu
DoLaR
Sylwus
10 posters
AutorWiadomość
Sylwus




Liczba postów : 10
Join date : 17/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeNie Lis 17, 2013 5:59 pm

#name - Sylwester Wink
#nick name in Call of Duty - Sylwuś
#age - 14 lat
#xf - Sylwester123
#which country you are living (country and city) -Poland , Chojnice
#your previous clans - Cg , 138 , wnks nie pamietam wszystkich  
#favorite map - pav or , car omp-( byla klanowka )
#favorite game mode (os,or,omp,aw)- omp
#where you hear about us - gdzy wnks sie rozpadl zalozyliscie go i duzo osob z wnks doszlo do was Very Happy
#why do you want to join us - W sumie nie wiem poszukuje klan a bardzo lubie dolara :Dno reszta ludzi tez spoko ale dolara znam najlepiej
#any comments below -Lubie piłkę nożną i często pykam w coda Wink
Powrót do góry Go down
DoLaR




Liczba postów : 78
Join date : 06/11/2013
Age : 28

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeNie Lis 17, 2013 6:06 pm

Bo my z Sylwusiem mieliśmy wspólną przeszłość. Very Happy  Ogólnie to jestem na tak ale pasowałoby zagrać fw.
Powrót do góry Go down
kavu




Liczba postów : 57
Join date : 03/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeNie Lis 17, 2013 6:14 pm

z nim tez kilka fw zagrac i bedzie wiadomo jak sie odnajduje u nas
Powrót do góry Go down
inloveee
Admin
inloveee


Liczba postów : 84
Join date : 03/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeNie Lis 17, 2013 11:53 pm

zobaczymy co inni powiedza, bo nie wiem jak grasz, jestem neutralny
Powrót do góry Go down
https://fanaticclan.forumpl.net
wodzu




Liczba postów : 28
Join date : 04/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimePon Lis 18, 2013 7:44 am

test
Powrót do góry Go down
ehur

ehur


Liczba postów : 20
Join date : 03/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeWto Lis 19, 2013 2:08 pm

Szczerze? Jak mam sie wypowiedziec uwazam ze Wiek nie jest odpowiedni a co zrobicie zadecyduje cl klanu
Powrót do góry Go down
esio




Liczba postów : 22
Join date : 11/11/2013
Age : 30
Skąd : PriOma

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeSro Lis 20, 2013 11:45 am

Kuldek ludzie czemu wiek ma skreślac gracza ? przekonajmy sie jak gra i zdecydujmy ;>
Powrót do góry Go down
Sylwus




Liczba postów : 10
Join date : 17/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:27 pm

I co jak gralem juz 2 - 3 spary
Powrót do góry Go down
ehur

ehur


Liczba postów : 20
Join date : 03/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 9:12 am

Dla mnie wiem ma znaczenie tak jak pisalem u Fizzyka to to samo co bym siedzial w piaskownicy z nimi sie bawil Sory ale zdecydujecie wy
Powrót do góry Go down
faker/kuba




Liczba postów : 41
Join date : 04/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 8:27 pm

wiek nie gra roli raczej tylko czy jest ktoś ogarnięty i się w miarę normalnie zachowuje Very Happy Rzadko to idzie ze sobą w parze, ale się zdarza. A co do podania to ja neutral
Powrót do góry Go down
Sylwus




Liczba postów : 10
Join date : 17/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimePią Lis 22, 2013 12:15 pm

Inlove Sorki za wczorajszy spar ale prad mi we wsi wywalilo i nie wiedzielismy co jest grane a cos mi sie tam spalilo na wsi . Sorky wielkie
Powrót do góry Go down
Lump




Liczba postów : 8
Join date : 10/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeSob Lis 23, 2013 6:38 pm

ja jestem za, niech gra ale Sylwuś za dużo w czasie spara na Tsie gadasz, jak to ogarniesz to ogarniesz to bede za Tobą 100%.





wiem wiem, też dużo pierdole Very Happy
ograniczam to
Powrót do góry Go down
Sylwus




Liczba postów : 10
Join date : 17/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeSob Lis 23, 2013 9:18 pm

Okey będę się starał.
Powrót do góry Go down
inloveee
Admin
inloveee


Liczba postów : 84
Join date : 03/11/2013

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeNie Lis 24, 2013 11:59 am

jeszcze troche sparow, zeby przekonac nas na triala, wiecej na ts o info mniej niepotrzebnych dodatkow, i bez zbednych komentarzy i odzywek w czacie podczas gry. pozdro
Powrót do góry Go down
https://fanaticclan.forumpl.net
CieRciK
Admin
CieRciK


Liczba postów : 93
Join date : 03/11/2013
Age : 33
Skąd : Małopolska

Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitimeWto Gru 03, 2013 8:44 pm

Nie Przyjęty .. Zamykam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie Sylwus [declined]  Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sylwus [declined]    Podanie Sylwus [declined]  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie Sylwus [declined]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie by Pnex [declined]
» Podanie reVen [declined]
» Podanie gracza lsz. [declined]
» Podanie Mukiego [declined]
» Podanie Philips [declined]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
fanatic.clan :: ^Fan4tic#team` :: ^Fan4tic#recruitment`-
Skocz do: